O nás

Jsme rodinná společnost zabývající se prodejem a servisem technologie na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Naše počátky sahají do roku 1993, kdy jsme začínali s opravami tuzemských výrobců pístových kompresorů značek ORLÍK A ČKD Žandov. Postupem času jsme se stali autorizovanými prodejci zahraničního výrobce kompresorů značky Schneider Bohemia a Atlas  Copco. Spolupráce s firmou Schneider Bohemia (nyní Schneider Airsystems) pokračuje až dodnes.

 

Od roku 2001 se zabýváme autorizovaným prodejem německého výrobce kompresorů značky KAESER. Po mnohaletých zkušenostech v tomto oboru patří značka KAESER opravdu ke špičce mezi výrobci šroubových kompresorů na světě.

 

V letech 2016-2018 jsme vybudovali nový areál firmy o rozloze 6000m2, který se skládá z dvoupodlažní administrativní budovy, haly o rozloze 1000m2 pro opravy, servisy a zkoušení technologie a skladu o rozloze 1250m2 pro skladování ND a použitých kompresorů, sušiček a dalšího zařízení určeného k zapůjčení či prodeji.

 

Areál dále zahrnuje myčku, garáže a přístřešky pro servisní vozidla a mobilní dieselové kompresory též značky KAESER, které poskytujeme k pronájmu. Na venkovní ploše skladujeme tlakové nádoby určené k prodeji.

 

Naším cílem je především poskytovat kvalitní služby v oblasti stlačeného vzduchu  pro naše a budoucí zákazníky a společně řešit co neefektivnější provoz kompresorových stanic v rámci úspor elektrické energie a využítí odpadního tepla. A z hlediska dosažení těchto úspor se nám společně se značkou KAESER tento cíl daří naplňovat.

 

V případě Vašeho zájmu o naše služby nás prosím neváhejte kontaktovat

O nás
O nás
View more
O nás
View more
O nás
View more